• socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • PROBÍHAJÍCÍ DOTAZNÍKOVÁ STUDIE

PROBÍHAJÍCÍ DOTAZNÍKOVÁ STUDIE

Do probíhající dotazníkové studie se mohou zapojit čeští praktičtí lékaři pro děti a dorost.


Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,


v rámci součinnosti s OSPDL ČLS JEP, která byla zahájena v listopadu 2019 (více si můžete přečíst zde), se na Vás nyní obracíme s prosbou o spolupráci při mapování současné situace užívání léčiv s antikonvulzivním účinkem v České republice u dětí do 3 let věku. Tato data získáváme prostřednictvím dotazníkové studie. Získaná data budou dále sloužit jako jeden z výchozích materiálů pro plánované studie a budou prezentována na XV. Pediatrickém kongresu s mezinárodní účastí v Hradci Králové v září 2020.


Předem Vám děkujeme za vyplnění dotazníku, který je možné si stáhnout v odkazu níže pod názvem „DOTAZNÍK – ANTIKONVULZIVA“. Tento dotazník je možné pohodlně vyplnit elektronicky a poté si můžete zvolit jednu z následujících možností pro jeho podepsání a zaslání:


1) vyplněný dotazník můžete podepsat elektronicky (podle následujícího návodu) a zaslat na e-mailovou adresu

2) vyplněný dotazník můžete vytisknout, podepsat a odeslat Českou poštou nebo donést osobně na adresu


MUDr. Alena Šebková

LÉKAŘSKÝ DŮM

Sokolská 490/31

120 00 Praha 2


3) vyplněný dotazník můžete vytisknout, podepsat, naskenovat a odeslat na e-mailovou adresu


Dotazník, prosím, vyplňte a odešlete do 1. 9. 2020.


Pokud uvažujete o tom, že byste své pacienty v budoucnu rádi zapojili do klinických farmakologických studií, doporučujeme Vám stáhnout si také soubor „Seznam pacientů“, do kterého můžete zaznamenat, jaké pacienty jste zahrnuli do této dotazníkové studie, což Vám v budoucnu umožní snadněji se k nim v případě potřeby vracet. Tento seznam nám z důvodu ochrany osobních údajů NEZASÍLEJTE! Momentálně slouží pouze pro Vaše účely a informace a data, která od Vás získáme my, musí být ZCELA ANONYMNÍ.


Děkujeme Vám za Váš čas. Informace budou základem pro provedení klinických studií, které se zabývají léčivy s antikonvulzivním účinkem v dětské populaci.


V případě dotazů nás můžete kontaktovat na e-mail nebo na telefonní čísla +420 728 024 347 (MUDr. Pokorná), +420 723 252 580 (MUC. Černá).


Ke stažení:


DOTAZNÍK – ANTIKONVULZIVA

Seznam pacientů (pouze k Vašim účelům!)

Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

MUDr. Pokorná Pavla Ph.D.: pavla.pokorna@vfn.cz; pokornakarlov@seznam.cz

Prof. MUDr. Slanař Ondřej Ph.D.: oslan@lf1.cuni.cz